User Agreement


Küpsiste kasutamise põhimõtted HomeSale.eu veebilehel

 

Kodulehe kasutamise lihtsustamiseks ja paremaks teenindamiseks kasutatakse HomeSale.eu. kodulehel küpsiseid. Käesolevas dokumendis on kajastatud küpsiste kasutamise põhimõtted lähtuvalt Euroopa parlamendi ja nõukogu (EÜ) määrusest 2016/679, mis reguleerib nende kasutamist HomeSale.eu veebilehtedel.

 

Mis on küpsised?

 

Küpsis (ingl k Cookie) on väike tekstifail, mis salvestub Teie arvutisse, tahvelarvutisse või muusse seadmesse meie kodulehe külastamisel. Sellega „märgistab“ veebileht ajutiselt mugavamaks kasutamiseks Teie poolt sisestatud seadistused, nagu näiteks vaatamise keel, kirjasuurus ja teised kasutaja eelistused, ning säästab Teid vajadusest neid veebilehe järgmisel külastusel ja vaatamisel uuesti sisestada.

 

Milliseid küpsiseid HomeSale.eu kasutab ja mis eesmärgil?

 

HomeSale.eu veebilehekülgedel kasutatakse järgmisi küpsiste liike:

 

Püsiküpsised − võivad säilida pikema perioodi vältel, failid ei kustu brauseri sulgemisel ja salvestuvad Teie seadmesse.

 

Seansiküpsised − eksisteerivad ainult seansi ajal, kuni kasutaja veebilehel viibib. Seansiküpsised eemaldatakse pärast seda kui kasutaja on brauseriakna sulgenud.

Teenindava osapoole küpsised − salvestab vahetult ….. veebileht ega salvesta tegevusi kolmandate osapoolte veebilehtedel.

 

Kolmandate osapoolte küpsised – näiteks külastamise statistikast ülevaate saamiseks ja veebilehe funktsionaalsuse analüüsimiseks kasutame kolmandate osapoolte saitide teenuseid, nagu Facebook, Google ja YandexMetrika, kes kasutavad oma küpsiseid. Nende teenusepakkujate poolt kasutatavatele küpsistele meil ligipääsu ei ole ja neid me hallata ei saa. Kirjelduse nimetatud küpsiste kasutamise kohta leiate teenusepakkujate privaatsuspoliitikas, millega soovitame Teil tutvuda, minnes kolmanda osapoole vastavale kodulehele.   
 
Küpsiste liigitus:

 

Hädavajalikud küpsised

 

Ilma hädavajalike küpsisteta ei ole HomeSale.eu veebilehe toimimine võimalik. Lisaks võimaldavad antud tüüpi küpsised näiteks salvestada valitud teenused isegi juhul kui kasutaja liigub saidi teistele lehekülgedele. Või näiteks jätkata kasutajal suhtlust klienditoe teenuse esindajaga vestlusaknas ka siis, kui kasutaja on HomeSale.eu saidilt lahkunud. Hädavajalikud küpsised võivad olla püsi- või seansiküpsised, teenindava ja kolmanda osapoole küpsised.
Me ei kasuta antud tüüpi küpsiseid veebilehe külastajate kohta isikliku info kogumiseks, turunduseesmärkidel ega Teile reklaami saatmiseks.

 

Analüütilised küpsised

 

Antud tüüpi küpsiseid nimetatakse ka ekspluatatsiooniküpsisteks, need võimaldavad koguda statistikat lehekülgede külastamise kohta ja infot veebilehe toimimise analüüsimiseks. Näiteks on analüütiliste küpsiste kaudu võimalik aru saada, milliseid lehekülgi kõige enam külastatakse ja millistel lehekülgedel tekib kasutajatel raskusi. Seda tüüpi küpsiste abil saame hinnata ka reklaamikampaaniate tõhusust. Analüütilised küpsised ei kogu veebilehe külastajate kohta isiklikku infot ja samuti ei kasutata neid Teile reklaami saatmiseks. Meie saidil kasutatavad analüütilised küpsised võivad olla püsivad või ajutised ning need on kolmandate osapoolte küpsised.

Funktsionaalsed küpsised

 

Funktsionaalsed küpsised võimaldavad meelde jätta kasutaja eelistusi …. saidil. Näiteks salvestab vaatamise keele või koha, kus kasutaja vaatamise lõpetas, säästes sellega vajadusest andmeid korduvalt sisestada saidi lehekülgede järgmisel külastamisel. Me ei kasuta antud tüüpi küpsiseid turunduseesmärkidel ega Teile reklaami saatmiseks. Meie saidil kasutatavad funktsionaalsed küpsised võivad olla püsivad või ajutised ning need on teenindava osapoole küpsised.

Küpsiste seaded ja haldamine

 

Küpsiste kasutamisest võite igal ajal loobuda, st saate ise muuta brauseri seadeid, blokeerida või eemaldada kõik Teie seadmesse salvestatud küpsised. Kui aga lülitada välja HomeSale.eu saidil kasutatavad küpsised, siis mõningad funktsioonid lakkavad töötamast.

Lisainfo
 

Lisainfo saamiseks võtke meiega ühendust e-posti aadressil HomeSale.eu..

^ Go up